1. I miejsce w rozgrywkach o Puchar Donalda Tuska – piłka nożna dziewczęta

2. II miejsce w rozgrywkach o Puchar Donalda Tuska – piłka nożna chłopcy

3. I miejsce w piłce nożnej dziewcząt – gmina

4. I miejsce w piłce nożnej dziewcząt – powiat

5. I miejsce w międzypowiatowych zawodach w piłce nożnej dziewcząt

6. II miejsce w piłce koszykowej chłopców – gmina

7. III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt – gmina

8. II miejsce w piłce nożnej halowej dziewcząt – gmina

MISTRZOSTWA POLSKI

Piłkarki nożne z Gimnazjum nr 3 zostały brązowymi medalistkami Mistrzostw Polski! To kolejny niebywały sukces podopiecznych trenera Karola Wołynko, które na mistrzostwach w Głuchołazach startowały jako mistrzynie i reprezentacja województwa mazowieckiego.
Już pierwszego dnia zawodów dziewczyny pokazały, że nie przejechały całych 450 kilometrów tylko na wycieczkę...

:) ZWYCIĘSTWO :) ZWYCIĘSTWO :) ZWYCIĘSTWO :)

„GRAMY O ZŁOTĄ PIŁKĘ” im. Aleksandra Zaranka

Niektórzy mogą tylko pomarzyć, by zagrać na stadionie LEGII WARSZAWA. Naszym piłkarkom z Gimnazjum nr 3 Rybienko Leśne w Wyszkowie udało się to, w najstarszym turnieju w Polsce „GRAMY O ZŁOTĄ PIŁKĘ” im. Aleksandra Zaranka...

COCA COLA CUP 2014 pierwszy etap

Nasze gimnazjalistki zagrały bardzo dobre spotkania co dało 1 miejsce w grupie i awans do dalszego etapu rozgrywek. Wygrane 7:0 z Rybnem 3:0 z Porębą i remis 1:1 z Brokiem. Gratulacje dla dziewczyn! Uśmiech

Szkolne Zawody w Piłce Nożnej

Jak co roku na hali w naszej szkole odbywają się zawody szkolne w piłce nożnej. Do rozgrywek przystąpiły wszystkie klasy z gimnazjum oraz jedna drużyna, która reprezentowała szkołę podstawową, a także reprezentacja dziewcząt. Zawody odbywały się w 2 grupach „każdy z każdym”. Czas meczu 2x10min. Dwie najlepsze ekipy przechodziły do dalszego etapu rozgrywek.

W finale spotkały się bardzo dobrze grające klasy IIA i IIC, gdzie minimalnie lepsi okazali się „Rejnusie”. Na najniższym podium w rozgrywkach stanęła klasa IC. Zwycięzcom zostały wręczone dyplomy i nagrody. Rozgrywki zorganizował i przeprowadził pan Karol Wołynko.

Gminne Zawody w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt i chłopców

W Gminnych Zawodach w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt nasze uczennice zajęły 2 miejsce i awansowały do powiatu.  W zawodach powiatowych w Somiance, pewnie wygrywały mecz za meczem aż do finału, gdzie zmierzyły się z zespołem z Zabrodzia i uległy 1:0 zajmując tym samym 2 miejsce.

W gminnych rozgrywkach chłopcy nie zdołali zająć jednego z dwóch pierwszych miejsc i nie awansowali do kolejnego szczebla rozgrywek.

Międzypowiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt

W sobotni poranek drużyna z Rybienka Leśnego pojechała na Międzypowiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Gra toczyła się w dwóch grupach po 3 drużyny. Gimnazjalistki z Wyszkowa trafiły na drużynę z Andrzejewa i Olszewa Borki. Atakując od pierwszej minuty podopieczne Karola Wołynko nie dały szans rywalkom i oba spotkania wygrały takim samym wynikiem 5:1.

W półfinale Wyszkowianki również nie pozostawiły cienia wątpliwości drużynie z Zarąb wygrywając 5:0.

Finał rozgrywek również należał do naszych dziewczyn, które pokonały 2:0 Ostrołękę.

Widać duży postęp piłkarek z Gimnazjum nr 3. Rok temu na tych samych zawodach zajęły 3 miejsce. Teraz okazały się bezkonkurencyjne z bilansem bramkowym 17:2.

Kolejny etap to Igrzyska Mazowsza które odbędą się w przyszłym roku w maju.

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt - 1 miejsce

Rozgrywki w GRUPIE: Gim nr 3 – Brańszczyk (2:0), Gim nr 3 – Rząśnik (2:0), Gim nr 3 – Zabrodzie (0:0).

PÓŁFINAŁ: Gim nr 3 – Gim nr 2  (4:1).

FINAŁ: Gim nr 3 – Zabrodzie (1:0). GRATULACJE!!!!

Podziękowania dla dziewczyn, które dzielnie walczyły (pomimo braków kadrowych dały radę). To pokazuje wolę walki i charakter drużyny.

Rozgrywki o Puchar Donalda Tuska

Już na początku września zostały rozegrane zawody w piłce nożnej rocznik 2001 i 2000 chłopców i dziewcząt.

Zespół Szkół w Rybienku Leśnym (dziewczyny) zajął 1 miejsce w rozgrywkach o Puchar Donalda Tuska, pokonując zespoły z Gimnazjum nr 2 (4:0) Leszczydół (3:0) oraz SP 3 (2:1) Chłopcy w tym samym turnieju zajęli 2 miejsce. Wielkie gratulacje dla obu drużyn!

I miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej

Kolejne zwycięstwo, tym razem gimnazjalistek. Dziewczyny z Rybienka Leśnego zajęły 1 miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej w Wyszkowie. Pokonane zespoły to: Leszczydół Nowiny (2:0), Gimnazjum nr 1 (1:0), Gimnazjum nr 2 (4:0), Rybno (3:0). Kolejny etap – powiat już w najbliższą sobotę w Zabrodziu. Gratulacje!!!