Szanowni Rodzice!

Informujemy, że dokumenty pracy szkoły znajdują się w zakładce „O szkole” oraz w bibliotece szkolnej.

Szanowni Rodzice!

Pragniemy poinformować, że na forum znajduje się zakładka „Opinie i sugestie Rodziców na temat pracy szkoły”, gdzie mogą Państwo zamieszczać swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące działalności naszej placówki.

Szanowni Rodzice!

Wzorem lat ubiegłych, ogłaszamy, że każda pierwsza środa miesiąca jest DNIEM OTWARTYM DLA RODZICÓW.

Istnieje możliwość obserwacji lekcji po uzgodnieniu z nauczycielem. Uzgodnienie terminu jest podyktowane działaniami logistycznymi.

Szanowni Rodzice!

Proszę o czytelne podpisanie dokumentu dotyczącego zapewnienia bezpieczeństwa dziecka w szkole. Uczeń przebywa na terenie szkoły i nie może jej opuścić. Samowolne wyjście dziecka poza ogrodzenie szkoły jest równoznaczne ze zwolnieniem od odpowiedzialności za bezpieczeństwo ucznia dyrektora szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkół „Rybienko Leśne”

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że na wniosek Ministra Zdrowia, Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii przygotowało i zaingurowało ogólnopolską kampanię: „Przyjmuje leki czy bierze? Leki bez recepty – do leczenia, nie do brania”.

Celem kampanii jest uświadomienie rodzicom i nauczycielom zagrożeń związanych z pozamedycznym używaniem przez młodzież leków nasennych i uspokajających z grupy benzodiazepin oraz leków bez recepty zawierających dekstrometorfan, pseudoefedrynę/efedrynę i kodeinę.

W ramach kampanii opracowano materiały edukacyjne. Wśród nich podręcznik dla rodziców „O lekach, marihuanie i dopalaczach - bez histerii”, który ma być źródłem wiedzy, ale także pomocą w kształtowaniu umiejętności wychowawczych.

Patronat honorowy nad kampanią objął Minister Zdrowia i Minister Edukacji Narodowej.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.przyjmujelekiczybierze.pl