Święto Pieczonego Ziemniaka

"Dziś do ogniska ziemniaki wrzucamy i do wesołej zabawy wszystkich zapraszamy". Pod takim hasłem 29.09.2017 r. odbywało się "Święto Pieczonego Ziemniaka". Główną atrakcją dla dzieci było wykonanie kukiełek pt. "Ziemniaczane ludziki". Wszystkie prace trafiły na wystawę i zdobiły całą imprezę ciesząc oczy dzieci i wszystkich rodziców. Jak na piknik przystało nikogo nie ominął poczęstunek w postaci pieczonej kiełbaski i słodkie małe co nieco. W oczekiwaniu na poczęstunek dzieci uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych. Kiełbaski upieczone na ognisku smakowały, jak potrawy z najlepszej kuchni.

Wykorzystując cudowną atmosferę jaka panowała tego słonecznego dnia dziewczynki obdarowały swoich klasowych kolegów prezentami z okazji Dnia Chłopaka. Chłopcy odwdzięczając się swoim miłym koleżankom poczęstowali je słodyczami.

Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał dzieciom. Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.

Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać.