Powiatowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną Chłopców

W dniu 16 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Rząśniku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną Chłopców. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Alan Borzymek z kl. IVa, Aleksander Ciok z kl. Va, Oliwier Godlewski z kl. VIa, Oliwier Gołębiewski z kl. Vb, Filip Janiszewski z kl. Vb, Marcel Owczarek z kl. Va, Maks Panas z kl. Va, Bruno Stachowicz z kl. VIa, Jakub Wierzbicki z kl. VIa. Trenerem drużyny jest pan Marek Bućko.

Chłopcy rozegrali trzy mecze. Zwyciężyli drużynę z Somianki 2:0, zremisowali 1:1 z triumfującą w zeszłorocznych rozgrywkach reprezentacją SP 1 Wyszków. Niestety nie udało się pokonać drużyny gospodarzy SP Rząśnik, z którą nasi chłopcy przegrali 2:5.

Mimo dobrej gry nie udało się awansować do pierwszej czwórki najlepszych zespołów turnieju. Jednak występ naszych zawodników należy uznać za udany. Zwycięzcą Powiatowych Mistrzostw została reprezentacja z Bosewa, która pokonała SP 1  2:0.

Nowy sukces naszych sportowców!!!

9 grudnia 2018 r. na hali WOSiR odbyły się gminne zawody w unihokeju. Nasze drużyny dziewcząt i chłopców pokonały inne szkoły i zajęły wspaniałe I miejsca.

Oto zwycięskie złote drużyny. Chłopcy: Aleksander Ciok kl. VA, Jakub Derlatka kl. VA, Oliwier Gołębiewski kl. VB, Piotr Kur kl. VIB, Marcel Owczarek kl. VA, Bruno Stachowicz kl. VIA, Jakub Wierzbicki kl. VIA, Oliwier Godlewski kl. VIA.

Dziewczęta: Zuzanna Dąbrowska kl. VIIA, Liwia Golak kl. VIIA, Julia Gryz kl. VIB, Daria Kisielewska kl. VB, Dominika Suchenek kl. VIB, Karolina Tryc kl. VIA, Julia Walczak kl. VA, Anna Wyszyńska kl. VIA.

Nasze drużyny zakwalifikowały się do etapu powiatowego. Mocno trzymamy kciuki. Naszym złotkom i trenerowi p. Markowi Bućko serdecznie gratulujemy!

Gminne zawody w piłkę nożną

Dnia 24 listopada 2018 r. reprezentacje chłopców i dziewcząt (roczniki 2006, 2007) z naszej szkoły wzięły udział w gminnych zawodach w piłkę nożną.

Drużyna chłopców w składzie: Maks Panas VA, Marcel Owczarek VA, Olek Ciok VA, Filip Janiszewski VB, Bartek Pudlis VB, Oliwier Gołębiewski VB, Oliwier Godlewski VI A, Jakub Wierzbicki VI A, Piotr Kur VIB, Bruno Stachowicz VIA odniosła wielki sukces zajmując II miejsce i zdobywając srebrny medal.

Drużyna dziewcząt w składzie: Amanda Bala VIIB, Karolina Tryc VIA, Nikola Figas VB, Weronika Jechna VB, Livia Golak VIIA, Amelia Palesa IVA, Aurelia Nowosielska IVA, Patrycja Staniszewska VA, Gabrysia Owsiejko IVA, Wiktoria Zdunek IVA również nie zawiodła. Zdobyła III miejsce i brązowy medal.

Zawodnikom i trenerowi M. Bućko serdecznie gratulujemy. Przed chłopcami następny etap –powiatowy dnia 16 grudnia 2018 r. Mocno trzymamy kciuki!