Ja potrafię piec - V b

Dnia 24 października 2019 roku do Szkolnej Akcji Charytatywnej „Ja potrafię piec” włączyli się wolontariusze z kl. Vb: G. Pobudkiewicz, Z. Góralewska, J. Góralewska, K. Obidziński, B. Kulesza, B. Derlatka, M. Dziewulski, A. Galanty, W. Sarosiek. Uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Upiekli przepyszne ciasta i babeczki, które rozeszły się bardzo szybko. Pozyskane środki zasilą konto Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo”...

Sprzedaż była wyjątkowa, bo razem ze swoimi pociechami przygotowali i rozprowadzali ciasta rodzice. Tym razem wraz z panią Urszulą Pobudkiewicz był pierwszy odważny tata, jednego z uczniów naszej szkoły pan Piotr Kulesza.

Bardzo dziękuję, za wszelką pomoc i zaangażowanie. Poświęcony czas, by kształtować wśród uczniów postawę wrażliwości i odpowiedzialności za drugiego człowieka.

„Ile dasz dobrego z siebietyle Ci się zwarci od innych osób,

w innej postaci, w innym czasie,ale na pewno wróci do Ciebie”

Aneta Palesa, Sylwia Wojewódzka