DZIECI ZE SKUSZEWA NA KONCERCIE MIKOŁAJKOWYM

…Wielkimi krokami zbliżają się święta, a jeszcze wcześniej tradycyjne mikołajki.

Bardzo chcieliśmy spotkać się  ze św. Mikołajem, aby osobiście wręczyć mu napisane listy z życzeniami oraz prośbą o prezenty pod choinkę. I właśnie w tym celu wybraliśmy się już 3 grudnia na koncert do Domu Kultury Hutnik w Wyszkowie. Ach, co to był za koncert! Pan Sprężynka oraz zespół muzyczny Bąbel Ziombel zaprezentował młodym widzom pełną ciepła i świątecznego uroku opowieść związaną ze świętami Bożego Narodzenia, w której bohaterem jest Święty Mikołaj, spełniający dziecięce marzenia. Mikołajkowy występ pt. „Święty Mikołaj w tarapatach” połączył dobrą muzykę, mnóstwo uśmiechu, humoru i pozytywną energię. Dzieci cały czas uczestniczyły, tańczyły, śpiewały oraz bawiły się wspólnie z muzykami. A po koncercie spotkaliśmy oczywiście prawdziwego św. Mikołaja, który zabrał nasze listy.

Ten koncert wprowadził nas w radosną świąteczną atmosferę.