Uczniowie ze Skuszewa na uroczystości Powitania Wyszkowskiego Pierwszaka

14 listopada uczniowie klasy pierwszej ze szkoły Skuszewie podobnie, jak wszystkie pierwszaki z Wyszkowa i okolic spotkali się w hali WOSiR z burmistrzem Grzegorzem Nowosielskim. Celem spotkania było powitanie uczniów rozpoczynających naukę w gronie samorządowej wspólnoty. Podczas uroczystości dzieciaki poznały symbole związane z Wyszkowem, tj. herb i sztandar gminy Wyszków.

Pan burmistrz zaprezentował też łańcuch, który zakłada na wyjątkowe okazje. Specjalnie dla pierwszaków zaproszony został klown Baloniarz, który swym występem wprowadził dzieci w bardzo dobry nastrój. Przedstawiciele gminnego samorządu na czele burmistrzem Wyszkowa wręczyli najmłodszym uczniom symboliczne legitymacje. Niespodzianką były upominki dla każdego dziecka.