WYCIECZKA DO PARKU

Cudowna, ciepła wiosna 30 kwietnia zwabiła uczniów klas IIa i IIIa z wychowawczyniami: panią Beatą Paruszewską i panią Elżbietą Delak do Miejskiego Parku Wazów.

Porównywaliśmy tam środowiska lasu, który mamy za oknami naszej szkoły i parku. Zapoznaliśmy się z regulaminem korzystania z parku, podziwialiśmy jego architekturę, cudownie kwitnące rośliny pielęgnowane ręką człowieka, czyste uliczki, ławki, place zabaw. Przyjrzeliśmy się ładnie zagospodarowanemu, wysokiemu brzegowi rzeki z tej strony miasta. Powędrowaliśmy również pod pomnik poety Cypriana Kamila Norwida, tablice upamiętniające wyszkowskich marynarzy, zabytkową Stróżówkę oraz Urząd Miasta i Gminy. Ufff, w drodze powrotnej trochę bolały nogi dlatego musieliśmy je wzmocnić... lodami i napojami.