WARTO PRACOWAĆ, MIEĆ PASJĘ I JĄ ROZWIJAĆ...

18 czerwca  2014r. w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie odbyła się Wielka Gala Letnia Ogniska Muzycznego oraz kół zainteresowań MiGOK – koła ceramicznego, plastycznego oraz sekcji baletu. Wychowawcy klasy Ia Katarzyna Czechowska i Krzysztof Gajewski mieli zaszczyt być na tym niezwykłym przedstawieniu, ponieważ zostali tam zaproszeni przez uczennicę naszej szkoły Amelię Kamińską. Dziewczynka przez cały rok szkolny ciężko pracowała aby osiągnąć sukces. Brała udział w pracach koła ceramicznego, tańczyła w balecie, ale przede wszystkim uczyła się śpiewu i gry na skrzypcach. Uwieńczeniem tego wszystkiego był występ na scenie domu kultury w Łochowie.

Warto pracować, mieć pasję i ją rozwijać. Amelka jest już drugą osobą z klasy Ia, która prezentuje umiejętności i możliwości znacznie wykraczające poza zwykły schemat uczenia się. Pierwszym wygranym okazał się Szymuś Wiśniewski. Chłopiec pokazał rówieśnikom i dorosłym przyjaciołom, że każdy musi głęboko zastanowić się i odkryć swój własny talent, a potem pracować nad nim i nieustannie go rozwijać. Jego śladem poszła Amelia.

Mistrzami w tym niezwykłym roku okazali się Szymon Wiśniewski i Amelia Kamińska! Ci uczniowie są godni naśladowania, nauka stała się dla nich przyjemnością, a dla pozostałych oni sami stali się inspiracją. Ich postępy były widoczne i stały się siłą napędową do dalszych działań!

Jesteśmy dumni i szczęśliwi mogąc obserwować TAKI rozwój artystyczny i intelektualny uczniów – stwierdzili zachwyceni wychowawcy.

Zapraszamy do obejrzenia padletu z występów Amelii Kamińskiej: