Klasy II i III w Centrum Nauki Kopernik

22 lutego 2012 r. klasy II a i III a szkoły podstawowej wyjechały na wycieczkę. Zwiedziły Centrum Nauki KOPERNIK w Warszawie.

Doświadczenia i animacje, ćwiczenia i prezentacje spowodowały, że wszyscy uczniowie marzą teraz o karierze naukowej. Oczywiście nie obyło się bez przygód, które jednak skończyły się dobrze… Wrażenia uczestników nie da się z niczym porównać, wszyscy są zachwyceni tą oryginalna wystawą. Dotykanie eksponatów i działania z tym związane otworzyły u uczniów nowe możliwości postrzegania świata, a satysfakcja wynikająca z tego - rodzi nowe i odkrywcze postawy uczniów. Wyjazd zorganizowały wychowawczynie klas - panie: Katarzyna Czechowska i Beata Paruszewska oraz rodzice - przede wszystkim pani Sylwia Kostrzewa. Koniecznie należy odwiedzić Centrum Nauki jeszcze pod koniec drugiego etapu edukacji, czyli do zobaczenia w klasie VI!