SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTÓW W SZKOLE W SKUSZEWIE

16 kwietna uczniowie klasy III ze Szkoły Filialnej w Skuszewie, pisali swój pierwszy poważny „egzamin” – Sprawdzian kompetencji trzecioklasisty z Operonem, zatytułowany „Franek czyta”.

Uczniowie podeszli do sprawy bardzo poważnie – wszyscy przyszli ubrani na galowo. Przed rozpoczęciem sprawdzianu pani kierownik Krystyna Augustynik i wychowawczyni pani Danuta Kupiec życzyły dzieciom powodzenia i wyemitowały film terapeutyczny, którego zadaniem było ograniczenie stresu towarzyszącego sprawdzianowi. Po rozdaniu kart z zadaniami i udzieleniu krótkiej instrukcji, uczniowie zabrali się do pracy. Na wykonanie testu polonistycznego i matematycznego mieli po 45 minut. Wszystkim życzymy uzyskania wysokich wyników w sprawdzianie.