"WIELKIE CZYTANIE"

Dnia 6 maja 2015r. o godzinie 9.00 w Zespole Szkół RYBIENKO LEŚNE, odbyło się wielkie CZYTANIE. Pani Burmistrz Aneta Kowalewska, Pani Dyrektor Alina Oleksiak, Pani Wicedyrektor Iwona Osowiecka, Pani Natalia Kłobukowska – przedstawicielka Biblioteki Miejskiej oraz Pani Aniela Szczepańska – nauczyciel bibliotekarz Zespołu Szkół przygotowały dużą niespodziankę dla dzieci – imprezę „CZYTAMY DZIECIOM”.

Wiersze Juliana Tuwima w mistrzowskiej interpretacji Gości zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Artystyczne talenty Pań wstrząsnęły Publicznością. Gromki śmiech, wielkie brawa i… dopowiadanie tekstu przez uczniów brzmiały non-stop.
Każdy, z najpiękniejszych utworów poety oprócz wyrazistego czytania z odpowiednią modulacją głosu, był jeszcze odegrany teatralnie. Gwoździem programu okazała się „Rzepka”, w której wszyscy dorośli zagrali role życia ;-)

Żywe reakcje dzieci sugerują nam powtórkę CZYTANIA, co uczynimy z największą przyjemnością.

ZACHWYCENI  ORGANIZATORZY