KONKURS RECYTATORSKI W SZKOLE W SKUSZEWIE

13 maja w Szkole Filialnej w Skuszewie odbyła się III edycja konkursu recytatorskiego „W świecie rymów”. Do konkursu przystąpiło 16 uczniów z klas 0-III, którzy recytowali dowolne utwory poetyckie.
Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego. Występy przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, ale występ na scenie był dużym wyzwaniem. Wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze.

Komisja w składzie: pani Ewa Zdunek, pani Krystyna Augustynik, pani Dorota Wójcicka, pani Bożena Borkowska, ksiądz Łukasz Krawczyk i pani Renata Góralewska wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce: Patrycja Korc z kl. III i Daria Oliasz również z  kl. III,
II miejsce: Oliwia Łoś z kl. I,
III miejsce: Amanda Bala z kl. III

Wyróżnienie: Julia Góralewska z kl. „0”, Zuzia Góralewska z kl. „0” i Karolinka Sawera z kl. I.

Laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, wszyscy uczestnicy drobne niespodzianki. Organizatorką konkursu była pani Renata Góralewska.