DZIEŃ MATKI W SZKOLE W SKUSZEWIE

29 maja w Szkole Filialnej w Skuszewie uczniowie klas I-III świętowali Dzień Matki. Dzieci zaprosiły swoje mamusie na godzinę 17.00, aby zaprezentować im, przygotowany specjalnie na tę okazję, program artystyczny.
Występy rozpoczęła klasa I. Dzieciaczki pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki o mamie. Na zakończenie występu pokazały swoje zdolności taneczne, wykonując taniec do melodii „Kalinka”. Klasa II dla swoich mam także recytowała wiersze, zaśpiewała piosenkę i zatańczyła. W trakcie tańca „przygotowała” sałatkę owocową, którą poczęstowała” zebranych gości. Część artystyczną zakończyła klasa III, która najpierw odegrała przedstawienie Ratujmy Matkę Ziemię, a potem wierszem i piosenką podziękowała mamom i tatusiom też za to, że są i bardzo kochają swoje dzieci.
Każda klasa wręczyła mamusiom, przygotowane wcześniej, laurki lub kwiatki ze słodką niespodzianką w środku. Po występach panie wychowawczynie zaprosiły gości na poczęstunek. Popołudnie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.