KOLEJNY SUKCES FILMOWY!

„Krótki film o Rybienku Leśnym”  –  film, który powstał przede wszystkim dzięki WAM  – kreatywnym Uczniom z Zespołu Szkół RYBIENKO LEŚNE zdobył II miejsce w kolejnej edycji „Przeglądu Filmów Młodzieży Szkolnej o Wyszkowie”.

W filmie wystąpili m. in. Bartek Kukwa, Maciek Kopytowski, Maciek Kacprzyński, Karolina Kownacka, Aleksandra Wróbel, Magdalena Jaworowska, Maciek Ostapowicz, Jakub Ponichtera, grupa PIORUNY z II SP i... wiele wiele innych Ważnych Osobowości z Zespołu Szkół RYBIENKO LEŚNE – Albert Piechociński, Dawid Groszyk, Mateusz Pióro, Radosław Nowakowski, Emil Wójcik, Julia Rudnik, Julia Woźniak, Oliwia Nieborek, Wiktor Wiśniewski... a w ostatniej scenie cały Zespół Szkół :-)

Wielkie podziękowania składamy Pani Alinie Oleksiak, Pani Urszuli Rackiej oraz Panu Kazimierzowi Zawiszy i Pani Edycie Tolsdorf za „osobiste” wsparcie naszego projektu.

D Z I Ę K U J E MY  W S Z Y S T K I M !

Jesteśmy bardzo dumne i szczęśliwe

Katarzyna Urbanowska i Katarzyna Czechowska