"POŻEGNALNE" OGNISKO W SKUSZEWIE

Uczniowie klasy III Szkoły Filialnej w Skuszewie – wychowankowie Danuty Kupiec – za kilka dni opuszczą miejscową szkołę i będą kontynuować naukę w szkole w Rybienku Leśnym. To bardzo zgrana grupa dzieciaków, która chętnie spędza ze sobą czas. Mają oni również fantastycznych rodziców, którzy starają się uprzyjemniać im dzieciństwo, jak tylko potrafią. We wtorek w ostatnim tygodniu nauki, zorganizowali klasie trzeciej na prywatnej posesji ,,pożegnalne” ognisko. Wprawdzie niebo płakało deszczem, ale to nie przeszkodziło nam w pieczeniu kiełbasek i w dobrej zabawie. Mamy trzecioklasistów przygotowały same pyszności na tę okazję, a jeden z tatusiów czuwał nad jakością ogniska. W zielonej scenerii natury i miłym towarzystwie szybko upłynął czas uczniom, rodzicom i wychowawczyni.