PRZEDSTAWIENIE W TEATRZE GULIWER

Suuuuuuper dzień – skandowali najmłodsi uczniowie naszej szkoły. 14 marca – w poniedziałek odbyliśmy wesołą wycieczkę do stolicy. Najpierw odwiedziliśmy znany nam już Teatr GULIWER, który tym razem zaprezentował przedstawienie „Krawiec Niteczka”. Niektórzy uczniowie to wytrawni TEATROMANIACY, którzy doskonale znali topografię teatru i zwyczaje tam panujące. Pozostałych, w tajniki teatru wprowadzał sam Guliwer, wielki podróżnik.

Po przedstawieniu, podziwiając piękno naszej Warszawy przyjechaliśmy do Centrum Zabaw dla dzieci – KOLORADO. Tu czekała nas niespodzianka, w progu przywitali nas przyjaciele z klas drugich i ich wspaniali rodzice. Wspólna zabawa była cudowna. Te wszystkie piłeczki, zjeżdżalnie, armatki, samochodziki, liny wspinaczkowe wabiły i kusiły do momentu, aż nogi odmawiały posłuszeństwa, a rączki nie miały już siły. Radości i śmiechu była ogromna porcja zwłaszcza, że zakradły się do nas różne chochliki: komuś zginęły skarpetki, komuś koszulka, ktoś założył za ciasne buty (cudze), ktoś w plecaku znalazł nie swoje spodnie, w końcu ktoś założył kurtkę „do góry nogami”. Do domu wracaliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi. Niektórych wręcz zmorzył sen.

Najmłodsi uczniowie zaliczyli wycieczkę „na szóstkę”.

Wychowawczynie: Beata Paruszewska, Ewa Zdunek, Renata Furtacz