Dzień Matki w I a

W mym serduszku bije miłość matczyna…” – śpiewali uczniowie klasy Ia swoim Mamom zaproszonym na spotkanie klasowe 18 maja. W tym dniu naszym Mamom nie zabrakło atrakcji. Najpierw szkolenie „Kompetencje rodzicielskie” przygotowane przez Panią Psycholog, potem życzenia w wykonaniu uczniów klas starszych, a następnie kameralne spotkanie ze swoimi pociechami. Serdeczne życzenia w postaci wierszyków i piosenek, własnoręcznie przygotowane prezenciki przywołały miłą atmosferę i wywołały łzy wzruszenia. Po przedstawieniu Mamy miały czas na krótki relaks i rozmowę z wychowawczynią, a dzieci udały się do biblioteki szkolnej gdzie z Panią Bibliotekarką i uczennicą klasy VIb odkrywali kolejne książki o zwierzętach czytając ich obszerne fragmenty. Dla wszystkich był to dzień pracowity, pełen wrażeń i sercowych uniesień.

Wychowawczyni: Beata Paruszewska