Dzień Matki w kl. 0

„Droga Mamo, Drogi Tatku,

Mamy dla Was dziś po kwiatku….”

Tymi  oto słowami i kwiatami w dniu 20.05. dzieci w oddziale przedszkolnym przywitały swoich najwspanialszych rodziców na uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.

Dzieci  przygotowały dla swoich rodziców przedstawienie pt. „Zgubione korale” oraz program artystyczny pełen wierszy i piosenek. Przedszkolaki, ubrane pięknie w stroje stosowne do przedstawienia recytowały swoje kwestie, wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia ukochanym rodzicom. W wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odgrywały swoje role. Niejednej mamie i tacie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy.

Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim ukochanym Rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty: korale z makaronu i koralików oraz  muszki z gąbek i cekinów.

Następnie po części oficjalnej, maluchy zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek.

Bardzo dziękuje wszystkim zaproszonym za zaszczycenie nas swoją obecnością, za gromkie brawa oraz za zorganizowanie poczęstunku. Mam nadzieję, że uroczystość Dnia Mamy i Taty  pozostanie na długo w pamięci wyjątkowych Gości.

Wszystkim Rodzicom życzę by wspomnienie swojego, małego, dzielnego przedszkolaka wywołało uśmiech na ustach.

Wychowawczyni: Renata Furtacz