Zakładamy Leśną Szkołę Małych Ogrodników

Zachęceni słoneczną pogodą i rozkwitająca wiosną postanowiliśmy nie próżnować tylko założyć nasz mały szkolny ogródek. Pomysł pojawił się już wcześniej jednakże z powodu niesprzyjającej aury ciągle przekładaliśmy nasze plany. W końcu udało się! Tego dnia pogoda była jak na zamówienie i wręcz zachęcała do przebywania na świeżym powietrzu. Uzbrojeni w rękawiczki z zapasem nasion zabraliśmy się do pracy. Poprosiliśmy o pomoc nasze starsze koleżanki i kolegów z klasy IIA z gimnazjum. Była to świetna okazja do lepszego poznania się ale też do wspólnej zabawy i pracy. Było dużo śmiechu, biegania, czasem tez i ubrudzenia ziemią, jednak wszyscy byli zadowoleni a efekty przeszły nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za pomoc naszym gimnazjalistom i liczymy, że w przyszłym roku szkolnym również będą nas odwiedzać i wspólnie będziemy realizować kolejne pomysły.

Dziękujemy panu Wiesławowi Grzybowskiemu ze sklepu ogrodniczego z ul. Dworcowej za przekazanie nam ziemi i nasion.

Uczniowie klasy IB (SP) i IIA (GIM)