Dzień Dziecka w Parku Linowym „Leśna Frajda”

03.06.2016r. dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się z okazji Dnia Dziecka do Parku Linowego „Leśna Frajda” w Deskurowie. Czekało tam na nie wiele atrakcji. Przede wszystkim mogły pokonać urozmaiconą, pełną przeszkód trasę zawieszoną na wysokości około 1 metra nad ziemią. Jej przejście wymagało od małych zdobywców zręczności, zwinności, a także nie lada odwagi. Wiele radości i frajdy sprawiły dzieciom przygotowane konkurencje sportowe oraz budowanie z piasku zamków i twierdzy. Całość imprezy uwieńczyło samodzielne pieczenie kiełbasek na ognisku. Ogromny wysiłek i apetyt sprawiły, że nawet niejadkom zdarzyły się dokładki.

Park linowy to miejsce gdzie dzieci nie tylko świetnie się bawiły i rozwijały swoją sprawność fizyczną, ale również uczyły się samodzielności, poznawały zasady bezpiecznej zabawy.