KONKURS

19 grudnia 2012 r. rozstrzygnięto konkurs na najlepszy i najbardziej efektowny karmnik dla ptaków. Rywalizowały ze sobą cztery klasy. Najlepszy okazał się karmnik wykonany przez uczniów klasy VIa. Zwycięzcom w budowie tej niezwykłej ptasiej stołówki pomógł dziadek Madzi Jaworowskiej - Leopold Jaworowski. Karmnik był wiklinowy, ekologiczny i dla ptaków ekskluzywny...

Wszystkie karmniki okazały się piękne i wygodne dla ptaków. Podczas tegorocznej śnieżnej zimy, już od początku listopada dokarmiamy ptaki. Pomaga nam w tym Nadleśnictwo Wyszków, które dostarcza nam specjalny pokarm dla ptaków - karmniki więc są w tej sytuacji niezbędne. Przed oknami każdej klasy wisi zaczepiony przez naszego nieocenionego Pana Lecha Deptułę karmnik wykonany przez uczniów... a ptaki czują się w takich warunkach wyśmienicie.