Sukces na gminnym etapie 40. Edycji Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

31 marca 2017 roku w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie odbył się gminny etap 40. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA. Uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz I-III gimnazjów prezentowali swoje interpretacje głosowe wierszy i fragmentów prozy polskich autorów. Atmosfera na sali była bardzo podniosła, bowiem zwycięzcy każdej z kategorii staną w szranki na etapie powiatowym konkursu...

Naszą szkołę reprezentowali: Daria Oliasz i Julia Wiśniewska z klasy Va, Gabriela Rozenek kl. VI a, Aleksandra Solmińska kl. II a gimnazjum i Oskar Góralewski kl. III b gimnazjum.

Eliminacje zakończyły się WIELKIM SUKCESEM dla naszych uczniów, bowiem zajęli oni następujące miejsca:

w kategorii klas IV–VI:

Daria Oliasz – III miejsce

Julia Wiśniewska – wyróżnienie

Opiekun Agnieszka Michalik

w kategorii gimnazjum:

- Oskar Góralewski – I miejsce

Opiekun Małgorzata Chibowska

- Aleksandra Solmińska – III miejsce

Opiekun Agnieszka Michalik

Gorąco WAM gratulujemy, cieszymy się z Waszych sukcesów i trzymamy kciuki na etapie powiatowym konkursu! Uśmiech