III Przegląd Polskiej Piosenki Rozrywkowej "Muzyka z ekranu"

Dnia 12 maja, już po raz trzeci, odbył się w naszej szkole Przegląd Polskiej Piosenki Rozrywkowej. W tym roku hasłem przewodnim konkursu była „Muzyka z ekranu”. Zadaniem uczniów było  przedstawić piosenkę z filmu, bajki lub serialu.

Przegląd przebiegł w dwóch etapach:

W pierwszej części konkursowej uczniowie zaprezentowali się w kategoriach: szkoła podstawowa – soliści, gimnazjum – soliści i gimnazjum – grupy. Występy wokalistów oceniało jury w składzie: Pani Iwona Osowiecka, Pani Agnieszka Michalik, Pani Katarzyna Czechowska i Pani Gabriela Hryszkiewicz. Drugą częścią przeglądu było ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów za udział oraz Koncert Laureatów dla całej społeczności szkolnej. 17 maja, podczas zebrania, odbyło się wręczenie nagród i Koncert Laureatów dla rodziców.

Laureaci naszego konkursu:

Kategoria szkoła podstawowa – soliści

I miejsce – Stella Bluszko

II miejsce – Daria Oliasz

III miejsce – Amanda Bala

Wyróżnienia Karolina Wyszyńska i Amelia Kamińska

Kategoria gimnazjum – soliści

I miejsce – Weronika Muszyńska

II miejsce – Aurelia Reluga

III miejsce – Monika Koczara

Kategoria gimnazjum – grupy

I miejsce – Julia Rudnik, Izabela Michalik i Piotr Nowak

II miejsce – Nikola Mikiewicz i Oliwia Kaczmarska

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!! Uśmiech

Był to niezapomniany i pełen emocji czas. Na krótką chwilę przenieśliśmy się w bajkowy świat. Serdecznie dziękujemy wszystkich uczestnikom za udział i wspaniałe, samodzielne przygotowanie do konkursu. Dziękujemy Jury za profesjonalną pracę w komisji konkursowej, zaangażowanie i wielkie serce. Dziękujemy Pani Dyrektor, Radzie Rodziców i wszystkim nauczycielom za wsparcie w realizacji przeglądu.

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!! Uśmiech

Katarzyna Urbanowska i Dorota Mróz