"Ja potrafię piec"

Tym razem dzień 12 grudnia 2017r. czyli „słodki wtorek” należał do klasy III b gimnazjum. Wolontariusze wykazali się dużymi predyspozycjami cukierniczymi i umiejętnością sprzedaży. Brać uczniowska z wielką ochotą kupowała, smakowała i wrzucała symboliczną złotówkę na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo”. Uczniami z kl.III b, którzy zgłosili swoją chęć działania społecznie byli: M. Pielak, O. Gajc, D. Powierza, J. Wiśniewska, S. Rudnik, D. Sosnowski, J. Gajc, P. Zaręba, O. Nieborek, J. Onisk, P. Rozenek, M. Koczara.

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę państwa Alicji i Artura Pielak oraz Krystyny Pielak za włączenie się do naszej szkolnej akcji. Ofiarowana wasza pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności. Dziękuję za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka.

Aneta Palesa - katechetka