Konkurs "Kapelusz Pani Jesieni"

W ramach rozbudzania wrażliwości na piękno przyrody nasze dzieci skorzystały z zaproszenia do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Kapelusz Pani Jesieni” organizowanym przez Przedszkole „Bajka” w Wyszkowie.
Swoje umiejętności i zdolności plastyczne zaprezentowało pięcioro dzieci:

- Gabriela Brejnak

- Maria Matusik

- Milena Rzemek

- Wiktoria Depta

- Jan Grycz.

Dzieci wykonały kapelusze w naturalnym rozmiarze i ozdobiły je elementami przyrodniczymi zebranymi w czasie spacerów i wycieczek.

Celem konkursu było rozwijanie zdolności twórczych dzieci z wykorzystaniem piękna otaczającej przyrody. Dzięki konkursowi dzieci poznały budowę kapelusza, poszukiwały różnych sposobów wykonywania pracy przestrzennej z wykorzystaniem darów jesieni.

Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu, które odbędzie się 23.11.2015 roku i trzymamy kciuki.