"Lodowa frajda"

Poniedziałek 12 lutego 2018 roku aktywnie rozpoczął kolejny tydzień roku szkolnego i ożywił zimową nudę.

Uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum wraz z opiekunkami Marzeną Romanowicz, Agnieszką Michalik i Katarzyną Urbanowską wybrali się na „Lodowy Narodowy”, by tam spędzić czas, doskonaląc swoje umiejętności jazdy na łyżwach.

Zajęcia okazały się wspaniałą frajdą, a przy tym pozwoliły niektórym na szlifowanie swoich umiejętności. Dla innych były cenną lekcją nauki na łyżwach. Jedno jest pewne – wszystkim dostarczyły wiele radości.

Kolejnym punktem wyjazdu do Warszawy było obejrzenie filmu „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Film opowiada historię Jerzego Górskiego, polskiego triathlonisty i zdobywcy tytułu „podwójnego ironmana”, który, aby osiągnąć swój cel, musiał zwyciężyć z samym sobą. Bohater filmu to postać prawdziwa, której trudne losy pokazały uczniom, że w każdym człowieku drzemie ogromna siła i możliwość zmiany na lepsze.

Po seansie wszyscy pełni wrażeń wrócili do szkoły, by stamtąd udać się do swoich domów.