Wiosna! Wiosna! Wiosna!

21 marca 2018 roku nadeszła upragniona i wyczekiwana wiosna. Uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum wspólnie ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami z klasy VII wyruszyli na wycieczkę.

Dzień był przepiękny. Od rana przygrzewało słońce, ptaki radośnie śpiewały a na niejednej twarzy jaśniał uśmiech.

Wychowawcy klas zabrali swoich podopiecznych w filmową podróż pełną wzruszeń i niespodzianek. Uczniowie obejrzeli seanse filmowe „Każdego dnia” lub „Cudowny chłopak”.

Pierwszy z filmów pozwolił na poznanie ciekawych bohaterów, których losy dostarczyły radości, smutków, wzruszeń.

Drugi natomiast opowiadał o nietolerancji, uprzedzeniach i samotności w szkolnej dżungli, ale w taki sposób, że po wszystkim uczniowie opuszczali kino w świetnym nastroju.

Humory i dobre nastroje nie opuszczały uczestników wycieczki. Atmosfera była wspaniała. Po pełnym wrażeń seansie w Multikinie Targówek wszyscy posilili się w pobliskich restauracjach i bezpiecznie wrócili do domów.

Agnieszka Michalik wych. Kl. III a gimnazjum Uśmiech