Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty w Skuszewie

26 kwietnia uczniowie Szkoły Filialnej w Skuszewie przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. Ten pierwszy egzamin budził w uczniach wiele obaw. Tym razem uczniowie klasy trzeciej sprawdzali swoje kompetencje w oparciu ofragment tekstu E. Zubrzyckiej "Filip i bociany. W tym roku wiosny nie będzie!". Punktualnie o godzinie dziewiątej dzieciaki rozpoczęły oglądanie filmu terapeutycznego z Bratkiem, a po nim zabrały się do rozwiązywania testów z języka polskiego, matematyki i przyrody. Między poszczególnymi testami były przerwy, które spędzaliśmy na świeżym powietrzu. Po sprawdzianie odbyła się pogadanka "O tym, jak ważne jest odczuwanie dumy ze swoich sukcesów".  Wszystkim trzecioklasistom biorącym udział w sprawdzianie życzymy wysokich wyników.