Wycieczka dzieci ze Skuszewa

Dzieciaki ze szkoły w Skuszewie na wiosenną, autokarową wycieczkę w tym roku szkolnym, wyjechały do Parku edukacji i rozrywki FARMY ILUZJI. Długą podróż autokarem zrekompensowały atrakcje, jakie czekały tu na dzieci. Wśród majowej zieleni drzew, uczestnicy wycieczki znaleźli niesamowite miejsca do zabaw i nauki. Pobyt na farmie rozpoczęły od obejrzenia lewitującego kranu, a następnie przeszły przez Tunel zapomnienia, pokręciły się w Zakręconym Domku, pokonały Szlak Trapera tratwami. W Wiklinowym Labiryncie wcale nie łatwo im było odnaleźć drogę wyjścia, podobnie było w Labiryncie Luster. Dużym zainteresowaniem cieszyły się eksponaty ze świata magii w Pałacu cieni, Latającej chacie tajemnic, albo Lewitujące piłeczki czy Głowa na talerzu. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się żywe zwierzęta hodowane na farmie: króliki, kucyki i kózki. Mimo, że z nieba lał się niesamowity żar to dzieci z niespożytą energią korzystały z propozycji farmy. Na zakończenie pobytu w parku każde dziecko miało możliwość kupienia sobie pamiątki. Dzieci z żalem opuszczały to miejsce pełne magii, do którego wyjazd zorganizowała Krystyna Augustynik.