Wszystko dla naszych pociech!

Prawie jesteśmy na finiszu całorocznych zmagań, pracy, problemów, wyzwań. Wśród natłoku zadań znaleźliśmy czas na przyjemności. My - wychowawcy uczniów klas czwartych i rodzice staraliśmy się, aby nasze pociechy nie tylko się pilnie uczyły, ale też poznawały, doświadczały, dorastały poprzez zabawę i uczestnictwo w akcjach charytatywnych, spektaklach, wyjściach, wycieczkach.

W tym roku szkolnym byliśmy na dwóch spektaklach teatralnych - „Akademia pana Kleksa”, „Książę i Żebrak”. Obejrzeliśmy też wspaniały film „Cudowny chłopak”. Zaliczyliśmy edukacyjną trzydniową wycieczkę na ziemie mazursko-warmińskie. Dzisiaj po raz drugi byliśmy w Parku Trampolin w Warszawie. Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas czwartych dokazywali dwie godziny na trampolinach. Pod okiem instruktorów oddali się szaleństwom sportowym: skakały, koziołkowały, zjeżdżały, itp. Dzieci dały upust swojej niespożytej energii. W drodze powrotnej, jak zwykle, zawitaliśmy do McDonalds i wyrównaliśmy spalone kalorie. W Rybienku byliśmy około 15:30. Każdy wyjazd czy wyjście to okazja nie tylko do integracji uczniów, ale do poznania ich, odkrycia, co im w duszach gra.

Wychowawcy i rodzice uczniów klas czwartych