Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Wyszkowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Całość rozpoczęła się uroczystym polonezem zatańczonym przez tegorocznych absolwentów, następnie na salę wprowadzono sztandar, odśpiewano hymn i pani dyrektor Alina Oleksiak powitała zebranych. W swoim przemówieniu dyrektor szkoły podsumowała wyniki pracy uczniów i odczytała list, w którym pani Ewa Błaszczyk bardzo gorąco podziękowała całej społeczności szkolnej za współpracę z Fundacją „A kogo?”. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Panas.

Pani dyrektor złożyła serdeczne życzenia imieninowe ks. Zenonowi Mosakowskiemu i pożegnała odchodzącego ks. Eugeniusza Ledę.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród tym uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce lub sporcie, a także wyróżnili się, uczestnicząc w akcjach charytatywnych, społecznych lub przedsięwzięciach artystycznych.

Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów klas III a i III b gimnazjum i ich wychowawców A. Michalik i I. Składanek.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, uczniowie klas udali się wraz z wychowawcami do sal.