Program WiP w nowym roku szkolnym 2018/2019

Dnia 7 września 2018r. miały miejsce dwa istotne wydarzenia dla naszej szkoły. Ruszył w nowym roku szkolnym WiP – Wychowanie i Profilaktyka. Gminny Program edukacji rówieśniczej promujący modę na życie bez uzależnień.

Pierwsze wydarzenie, to spotkanie organizacyjne dla przedstawicieli wszystkich gminnych i powiatowych szkół z pracownikami Urzędu Miejskiego i Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. Naczelnik Wydziału Edukacji Pan Sławomir Cieślak przedstawił strukturę programu WiP oraz zaproponował działania i wydarzenia na najbliższy czas. Omówiono propozycje oraz każdy mógł  wypowiedzieć się lub zaproponować swój pomysł.

Drugie wydarzenie, to nominacje dla Drużyn WiP oraz Kapitanów. Uroczystość odbyła się podczas miejskiej imprezy „Holy Party” pod patronatem m. in. Programu WiP. Osobiście nominacje wręczył Burmistrz Wyszkowa Pan Grzegorz Nowosielski. Kapitanem naszej szkolnej Drużyny WiP został Konrad Michalik, opiekunem Dorota Mróz. Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa. Młodzież z naszej szkoły licznie przybyła na imprezę i świetnie się bawiła. Czekamy na kolejne wydarzenia…Uśmiech