Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Dnia 29 września w całej Polsce obchodzi się Dzień Głośnego Czytania. W naszej szkole już dzisiaj, tj. 28 września, maluchy wzorem ubiegłego roku miały okazję wysłuchać pięknych wierszy czytanych przez starszych kolegów. „Okulary” i „Abecadło” J. Tuwima, „Stefek Burczymucha” M. Konopnickiej czy „Kaczka dziwaczka” J. Brzechwy to tylko niektóre z tytułów, które uśmiechniętym młodym słuchaczom przeczytali uczniowie klasy VII a – Marysia Gawur, Liwia Golak, Daria Oliasz, Michał Groszyk, Wiktor Kukwa i Kacper Kalisz oraz uczennice klasy III b gim – Oliwia Kaczmarska, Wiktoria Matusik, Nikola Mikiewicz i Dominika Wiśniewska.

Wszystkim słuchaczom i czytelnikom dziękuję za zaangażowanie! Zachęcam do głośnego czytania sobie i bliskim jak najczęściej, nie tylko przy okazji tego pięknego święta :)

K. Urbanowska