Wycieczka kl. VIII do Warszawy

18 października 2018 r. uczniowie klasy VIII a wraz z wychowawczynią mgr Wiolettą Obidzińską i mgr Iwoną Kowalską wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki były warsztaty w Pijalni Czekolady Wedel. Uczniowie podczas warsztatów mieli możliwość nie tylko degustacji różnych pyszności czekoladowych, ale także mogli własnoręcznie udekorować torcik wedlowski.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Multikinie, gdzie uczniowie wybrali się na film "Dywizjon 303. Prawdziwa historia". Film przedstawia prawdziwą historię asów przestworzy. Ukazuje nie tylko wyjątkowe akcje, w których brali udział lotnicy, ale pokazuje również ich życie prywatne. Film spodobał się wszystkim. Wycieczkę możemy zaliczyć do udanych.