Wycieczka klas czwartych do teatru

Dnia 26 października 2018 r. klasy IV A i IV B z naszej szkoły wraz z wychowawczyniami p. Agnieszką Michalik i p. Renatą Owczarek pojechały do Warszawy, aby w teatrze „Baj” obejrzeć wspaniałe przedstawienie pt.: „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” . Na widomość o epidemii wśród afrykańskich małp doktor wyruszył na Czarny Ląd, aby je ratować. Wraz z nim popłynęli jego nieodłączni przyjaciele: papuga Polinezja, piesek Jip, kaczka Dab-Dab i prosiątko Geb-Geb. Uczestniczyli w misji pełnej niebezpiecznych przygód, która oczywiście zakończyła się szczęśliwie.

Spektakl był kolorową, rozśpiewaną, roztańczoną opowieścią, w której wykorzystano różnorodne techniki teatralne: lalki, maski, teatr przedmiotu, teatr cieni oraz czarny teatr. Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało. Z głowami pełnymi wspaniałych wrażeń wróciły do szkoły mając apetyt na inne przedstawienia w teatrze „Baj”.