Andrzejkowy Wieczór Artystyczny

Dnia 23 listopada 2018r. późnym popołudniem uczestniczyliśmy w Andrzejkowym Wieczorze Artystycznym programu Wychowanie i Profilaktyka. Drużyna WiP z naszej szkoły liczyła 35 uczniów pod opieką p. Doroty Mróz i p. Katarzyny Urbanowskiej.

Początek imprezy to rozstrzygnięcie konkursu filmowego „Życie z pasją”. Nasza szkoła osiągnęła ogromny sukces. Zdobyliśmy aż dwa miejsca na podium. I miejsce zdobył film „Życiowe pasje – piłka nożna” wykonany przez Julkę Prusik i Julkę Owsiejko. III miejsce zdobył film „Moja pasja – perkusja” wykonany przez Sebastiana Mróz. Gratulujemy im bardzo mocno!

Ale to nie wszystko… w pokazie Mam Talent nasza uczennica Weronika Muszyńska zaśpiewała piosenkę Beyoncé  Runnin’, gdzie została nagrodzona wielkim aplauzem publiczności. Był to wspaniały występ! Uśmiech

Na zakończenie pierwszej części zabawy Wyszkowska Grupa Teatralna FARSA zaprosiła uczestników do teatru improwizowanego. Każdy chętny mógł wspólnie z aktorami odegrać własną scenę, według własnego scenariusza. Nasi uczniowie chętnie i z dużym zaangażowaniem występowali na scenie, sprawdzając się w roli aktora.

Ostatnim punktem spotkania była WiPoteka. Młodzież miała  okazję poszaleć w tańcu na parkiecie. Kilka razy zatańczyliśmy wspólne Belgijkę. Wieczór dał dużą dawkę emocji, wrażeń i świetną zabawę. Młodzież z żalem zakończyła imprezę, jednak i z nadzieją na kolejne spotkanie… Do zobaczenia już niedługo… Śmiech