„Pomagając innym pomagasz i sobie” – „JA POTRAFIĘ PIEC”

Kochani bardzo dziękujemy całej społeczności szkolnej za to, że tak wspaniale wspomagacie wielką Akcję Charytatywną „JA POTRAFIĘ PIEC” już 6 rok - Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”. Tym razem do akcji włączyły się najmłodsze dzieciaczki w szkole klasa „0” wraz ze swoimi rodzicami. Swoje umiejętności cukiernicze i WIELKIE SERCE zaprezentowali: Amelka Purzycka, Magda Zdunek, Agata Sitek, Szymon Zdunek, Dominik Staniszewski, Dawid Parzuchowski, Czarek Bogdan, Arkadiusz Molski wraz ze swoimi Mamami, które bardzo pomogły naszym dzieciom w sprzedaży pyszności.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim dzieciaczkom i nauczycielom, które okazują swoje DOBRE SERCE w degustacji przygotowanych smakołyków, a tym samym do powiększania zasobów fundacyjnego kuferka.

Rodzice i nauczyciele kl. „0”