Zimowy seans w kinie

Dzieci z klas IV naszej szkoły pod opieką p. A. Michalik i p. R. Owczarek w dniu 14 grudnia 2018 r. obejrzały w DK „Hutnik” wspaniały film pt. „Dziadek do orzechów. Cztery królestwa”. Baśń została zrealizowana z wielkim rozmachem przez studio W. Disneya. Główna bohaterka – Klara w Boże Narodzenie otrzymuje od ojca chrzestnego złotą nić prowadząca do tajemniczego świata, gdzie znajduje się magiczny klucz. Jednak ten zostaje jej wykradziony. Chcąc go odzyskać dziewczyna musi przemierzyć niezwykle krainy – Kwiatów, Słodyczy, Śnieżynek i Zabawy. W niebezpiecznej podróży towarzyszy jej dzielny żołnierz Filip. Aby przywrócić ład w magicznym świecie Klara musiała się wykazać odwagą i mądrością, a jej niebezpieczne przygody zapierały dech w piersiach. Ten wspaniały film dostarczył wszystkim wielu przeżyć i wzruszeń, a zimowy seans w kinie wprowadził nas w świąteczny nastrój.