Powiatowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną Chłopców

W dniu 16 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Rząśniku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną Chłopców. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Alan Borzymek z kl. IVa, Aleksander Ciok z kl. Va, Oliwier Godlewski z kl. VIa, Oliwier Gołębiewski z kl. Vb, Filip Janiszewski z kl. Vb, Marcel Owczarek z kl. Va, Maks Panas z kl. Va, Bruno Stachowicz z kl. VIa, Jakub Wierzbicki z kl. VIa. Trenerem drużyny jest pan Marek Bućko.

Chłopcy rozegrali trzy mecze. Zwyciężyli drużynę z Somianki 2:0, zremisowali 1:1 z triumfującą w zeszłorocznych rozgrywkach reprezentacją SP 1 Wyszków. Niestety nie udało się pokonać drużyny gospodarzy SP Rząśnik, z którą nasi chłopcy przegrali 2:5.

Mimo dobrej gry nie udało się awansować do pierwszej czwórki najlepszych zespołów turnieju. Jednak występ naszych zawodników należy uznać za udany. Zwycięzcą Powiatowych Mistrzostw została reprezentacja z Bosewa, która pokonała SP 1  2:0.