Wszystkie Kolory Świata

21.02.2019 r. podczas dyskoteki szkolnej odbyła się licytacja laleczek wykonanych przez dzieci, rodziców, a nawet nauczycieli na rzecz akcji WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. Projekt był realizowany w naszej szkole po raz pierwszy i mimo to cieszył się ogromnym powodzeniem. W akcję zaangażowała się także szkoła filialna w Skuszewie.
Celem projektu było:
*kształtowanie postawy tolerancji i otwartości na inne kultury,
*pokazanie, że pomaganie może być przyjemne,
*zebranie środków na ratowanie życia dzieci w najbiedniejszych krajach świata.
Na potrzeby akcji wykonane zostały 23 lalki. Rywalizacja wśród kupujących była gorąca. Ceny lalek wahały się między 20zł, a 100zł. Najdroższa lalka, okrzyknięta najpiękniejszą ze wszystkich, sprzedała się za 200zł. Łącznie udało nam się zebrać 1210zł na ratowanie życia i zdrowia najbardziej pokrzywdzonych przez los dzieci przez UNICEF. Serdecznie dziękujemy za tak duże zaangażowanie i OGROMNE SERCA!!!