Pierwszy Dzień Wiosny? - Tylko aktywnie!!!

21 marca 2019 roku nadeszła upragniona i wyczekiwana wiosna. Ranek powitał wszystkich chłodnym wiatrem, jednak później zza chmur wiosna uśmiechnęła się słońcem.

Uczniowie klas czwartych wspólnie z wychowawczyniami – Agnieszką Michalik i Renatą Owczarek, paniami Dominiką Żelazowską i Iwoną Surowiecką wyruszyli na sportowe zmagania w Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula w Warszawie.

Zabawy było co niemiara. Dzieci zostały podzielone na pięcio- i sześcioosobowe grupy. Emocje sięgały zenitu, bo okazało się, że w drużynach jest kilku „mocnych” zawodników. Rosło napięcie i pragnienie zdobycia medalu. Dzieciom dzielnie kibicowały wychowawczynie i dwie mamy. Wreszcie nadszedł TEN moment – zwycięzcy zostali nagrodzeni. BRAWO!!!

Wszyscy bardzo dobrze się bawili, bo przecież najlepsza zabawa tylko w najlepszym gronie! Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy i trzeba było wracać do domu. Jednak kto wie? Może niebawem tam wrócimy? Przecież inni też chcą zdobyć medale ;)

Agnieszka Michalik