"TRZECIAKI" W OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM

30 marca klasa III a  odwiedziła swoich przyjaciół w Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Wyszkowie. Uczniowie Ośrodka z wychowawczyniami panią Marzeną Mejer i panią Agnieszką Skoczeń pokazali nam część swojej nowej, pięknej i nowoczesnej szkoły. Panie opowiedziały dzieciom różne ciekawostki o funkcjonowaniu placówki i specyfice pracy jej uczniów. Obejrzeliśmy kilka klas lekcyjnych, ale najbardziej zachwyciła nas pracownia doświadczania świata, gdzie każdy miał ochotę, choć na chwilę wskoczyć na łóżko wodne. Wspólnie odbyliśmy zajęcia plastyczne, podczas których różnymi technikami ozdabialiśmy świąteczne figurki z masy solnej.

Na zakończenie wizyty poczęstowano nas pysznym ciastem, zaproszono na wspólną wycieczkę, a pani Dyrektor zaprosiła nas na kolejną wizytę. Jesteśmy świadomi różnych problemów, z jakimi na co dzień muszą się mierzyć uczniowie OSW, ale mimo to kolejny raz okazali się świetnymi kompanami i dobrymi gospodarzami.

Bardzo Im dziękujemy i zapraszamy z rewizytą.

„Trzeciaki” z wychowawczynią Beatą Paruszewską