"Księżniczka Piratów"

Tym razem nie musieliśmy jechać do stolicy, żeby obejrzeć ciekawą sztukę teatralną. 22 stycznia 2016 r. uczniowie i nauczyciele przeżyliśmy niezwykłą podróż po morzach i oceanach świata, w którą zabrali nas uczniowie – aktorzy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie prezentując spektakl pt. „Księżniczka piratów”.

Byliśmy ogromnie pozytywnie zaskoczeni profesjonalizmem młodych aktorów, ich przepięknymi, kolorowymi strojami, swobodą w poruszaniu się po scenie, radością, z jaką wykonywali sceny zbiorowe. Podziw wzbudziły długie teksty ról, które musieli zapamiętać.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy zobaczyć tak pięknie przygotowane przedstawienie. Wiemy ile wymagało pracy i różnych zabiegów dzieci i dorosłych. Mamy nadzieję, że zobaczymy ich w kolejnej sztuce, podbili nasze serca i mają w nas swoich fanów. Gratulujemy Im serdecznie, a sobie życzymy więcej takich wspaniałych chwil.

Uczniowie klas 0, I, II z wychowawczyniami