Dzieci ze szkoły w Skuszewie na integracyjnym balu karnawałowym

Dzieci ze szkoły w Skuszewie i Świetlicy Środowiskowej bawiły się 14 lutego na integracyjnym balu karnawałowym zorganizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej i Restaurację "Baśniowa". 14 lutego okazja do świętowania była podwójna, wszak to Dzień Zakochanych. Bal przebiegał zatem pod hasłem karnawałowo-walentynkowym i nie brakowało w nim miłosnych akcentów. Na parkiecie spotkały się również dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Słoneczna” w Wyszkowie, z grup streeworkerskich Katarzyny Dynek, Andrzeja Grajczyka i Joanny Kamińskiej...

Celem imprezy była świetna zabawa oraz integracja, a wszystko to w myśl hasła: "Tanecznym krokiem". Bal rozpoczął się - tradycyjnym polonezem. Barwny korowód dziecięcych par pięknie i dostojnie prezentował się na parkiecie. Poloneza jak i całą imprezę prowadzili wolontariusze z CEZ i U "Kopernik" z opiekunką Danutą Przybysz. Świetności zabawie dodały przepiękne stroje, w jakie poprzebierały się dzieci. Wśród atrakcji balu były liczne, zabawne konkursy, słodki poczęstunek i szaleństwa przy muzyce. Bardzo dużą popularnością cieszyło się malowanie buziek.  Taneczną niespodziankę przygotowała Joanna Zglec z klubu PowerFit, która razem z dziećmi tańczyła zumbę. Po zabawie dzieciaki wraz ze swoimi opiekunami wrócili autokarem do Skuszewa.