Spotkania z ciekawymi ludźmi

W poniedziałek – 6 marca klasa II Szkoły Filialnej w Skuszewie ze swą wychowawczynią Danutą Kupiec zainicjowała cykl ,,Spotkań z ciekawymi ludźmi”. Pierwszym zaproszonym gościem był tata uczennic klasy II Julii i Zuzi, pan Łukasz Góralewski...

Nasz gość zachęcał dzieci do uprawiania sportu i różnych form ruchu na świeżym powietrzu. Podkreślał istotę przestrzegania przez dzieci zasad bezpieczeństwa podczas sportowych wyczynów. W bardzo interesujący sposób opowiadał zebranym o uprawianej dyscyplinie sportu, jaką jest kolarstwo - sport bardzo piękny, ale wymagający wielu wyrzeczeń. Dzieciaki z zainteresowaniem słuchały o początkach i przebiegu kariery pana Łukasza. Gość opowiadał o treningach, sprzęcie sportowym i diecie. Zaprezentował swój wspaniały rower i liczne trofea: medale, statuetki, wspaniały puchar. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele z podziwem oglądali dowody licznych zwycięstw. Bardzo dumne z osiągnięć taty były nie tylko córki pana Łukasza, ale również panie nauczycielki, ponieważ zaproszony kolarz jest absolwentem szkoły w Skuszewie. Sukcesy pana Łukasza Góralewskiego zostały również docenione i nagrodzone przez Starostę Powiatu Wyszkowskiego ,,ZA CZYN” 2016.