Dzień Mamy i Taty w klasie II B

Dnia 2 czerwca  klasa II B postanowiła uczcić wyjątkową uroczystość dla naszych Rodzićów, zapraszając do naszej szkoły zarówno kochane Mamy, jak i kochanych Tatusiów.

Przybyłych gości zaprosiliśmy najpierw na obejrzenie sztuki teatralnej pt. „Bajka z życzeniami”. Uczniowie w pięknych bajkowych strojach składali wszystkim życzenia. Spektaklowi towarzyszyły piosenki z Akademi Pana Kleksa, śpiewane przez uczniów. Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków, przystąpiliśmy do wspólnego poczęstunku. Na pięknie udekorowanym stole, pośród kwiatów i serc pojawiło się tradycyjne słodkie co nieco.

Wzruszeń, serdeczności i uśmiechów nie było końca. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Uśmiech

Organizator: EWA ZDUNEK